نتایج جستجو برای عبارت :

گاهاً.

ارائه رمان کلاسیک جک لندن از سفر یک سگ به نام باک به طبیعت ابتدایی و وحشی توسط فن آوری مدرن شاید جذابیت بصری داشته باشد، اما مشکل این است که وقتی شخصیت های انسانی در اطراف این سگ دیجیتالی وجود دارند، باورپذیر نیستند؛ و این در میزان 99.9٪ زمان فیلم صادق است. باک که یک سگ دیجیتالی است به نظر واقعی می رسد، اما اطراف او را اشخاص کارتونی و گاهاً کاریکاتوری پُر کرده اند. آوای وحش فیلم بدی نیست، اما به شدت فیلم مشکل داری است. حتی سگ به ظاهر واقعی اثر نی
حقیقت تلخی که مغز های نیمه پر لیوان بینمان هیچگاه اجازه ی نفوذ به خود را نمی دهد این است که با گذشت زمان علاوه بر خیال بافی راجع به آینده شروع میکنیم راجع به گذشته نیز خیال بافی کنیم و مایلیم تصور کنیم که قبل تر ها روزگار بهتری داشتیم، تصویری که اکنون از چند سال پیش داریم چیزی نیست که بتوانیم آن را مثل روز اولش حس کنیم و فقط به تصوری بسنده میکنیم و فارغ از این فلسفه بافی ها گاهاً آرزوی برگشتن به عقب را داریم،و همه ی این ها به دلیل نداشتن تصویر و
 عسل نمدار نوعی عسل طبیعی است که زنبورهای عسل آن را از شهد گل درخت نمدار جمع آوری می نمایند
 عسل نمدار دارای مزه شیرین و طعمی دلچسب و خاص بوده  و به رنگ نور زرد و گاهاً متمایل به نارنجی تیره می باشد.

ادامه تصاویر  
ادامه مطلب
زمانی که صحبت از مدیریت کیفیت می شود، یکی از مباحثی که مورد توجه قرار می گیرد، کنترل کیفیت است. البته گاهاً به اشتباه مقوله مدیریت کیفیت که مبحثی جامع در سیستم های مدیریتی است را با کنترل کیفیت اشتباه گرفته می شود.
کنترل کیفیت یا Quality Control که به اختصار QC هم گفته می شود یکی از زیر مجموعه های مهم در مبحث مدیریت کیفیت است که در این مطلب به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب
در روند زندگی آدمی طناب‌هایی است که به صورت نامریی هستند. چرا که دوست داشتن‌ها همون طناب‌ها هستند. در روند زندگی ،آدم عشق‌هایی دارد که تمام وجودش را می‌گیرد و همان عشق میشود تمام ساعت‌ها و لحظه‌هایش. به طوری که کوچکترین دردی که او تحمل می‌کند بسیار برای آدمی ناراحت کننده می‌شود. روزهایی که می‌گذرد بسیار سخت شده است. چرا که بارهای مالی و کارها روی دوش یک نفر افتاده است و آدم دردهایی از خرد شدن را در طرف مقابل احساس می‌کند. و آدمی هیچ کار
آموزش لینک سازی برای مبتدیان توسط سایت معروف Moz نوشته شده است که در آنها نحوه لینک سازی را از صفر آموزش میدهد یعنی آموزش های ارائه شده در این کتاب الکترونیکی به نوعی است که اگر در زمینه سئو تازه کار هم باشید خواهید توانست به راحتی نحوه صحیح لینک سازی را بیاموزید. گاهاً ما مطالعه این نوع کتاب ها را بیشتر از کتاب های سطح حرفه ای معرفی می کنیم برای مطالعه زیرا اصول لینک سازی به بهترین نحو در کتاب های سطح مبتدی توسط Moz آموزش داده شده است.
ادامه مط
منظور از دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک، دکوراسیونی با استفاده از اِلمان های نه چندان مدرن و البته با سادگی جذاب است. به ندرت این نوع دکوراسیون را در منازل ایرانی مشاهده میکنیم اما در هر حال ممکن است برخی از افراد، به سادگی علاقه خاصی داشته و آن را در منزل خود هم پیاده سازی کنند.
مهم ترین خصلت دکوراسیون کلاسیک در منزل، وجود مبلمان ساده است و پس از آن دیوار هایی با چند قاب کوچک و در نهایت پرده هایی سفید که بر روی پنجره ها قرار گرفته اند از دیگر مش
به یاد داشته باشید که زمان خرید عروس هلندی علاوه بر چک کردن عروس هلندی از نظر سلامتی حتما با دقت به بررسی سن عروس هلندی منتخب بپردازید.

وجه تمایز عروس هلندی پیر از عروس هلندی جوان :

قبل از ذکر تفاوت ها لازم به ذکر هست که منظور از عروس هلندی جوان " به عروس هلندی اطلاق می شود که سنی حداکثر ما بین یک الی دو سال داشته باشد بنابراین به سن بلوغ رسیده است"  و منظور از عروس هلندی پیر " به عروس هلندی اطلاق می شود که حداقل سن آن ده سال می باشد"

عروس هلندی ه
پرسشنامه اضطراب زانک (S.A.S)
پرسشنامه استاندارد اضطراب زانک (S.A.S)در قالب فایل Word، شامل 20 گویه، همراه با راهنمای نحوه نمره دهی و تفسیر، روایی و پایایی و عنوان منبع مورد استفاده. ملاک های تشخیص در این پرسشنامه دراای 5 نشانه هیجانی و 15 نشانه بدنی است. پرسشنامه اضطراب زونگ (SAS) که گاهاً پرسشنامه اضطراب زانک نیز خوانده ...
گاهی هر چقدر هم که صدایت را بالا ببری هیچ کس حتی سرش را بر نمی گرداند تا بفهمد چه می گویی. هرچه قدر که به کلامت رنگ و لعاب می دهی، هرچه قدر استعاره و تشبیه و تمثیل می آوری فایده ای ندارد، صدایت شنیده نمی شود که نمی شود. آدمها را گاهاً با حرفهای روزانه و نطق های بی سر و ته بهتر می توان سر صحبت نشاند تا با حرف حساب. شاید به همین دلیل است که دور خاله زنک های فامیل و همسایه همیشه شلوغ تر است. گوش داده نشدن یک سمت قضیه است و گوش داده شدن و فهمیده نشدن سمت

این روزها تو هر جایی که میرم یه دست شطرنج با شطرنج گوشیم بازی  میکنم :)
حالا یکبار میبازم یا مساوی یا میبریم :) 
هرچند بیشتر بازی ها رو با گوشیم اجرا میکنم میبرم :)
هی به خودم میگم کاشکی یکبار دیگه مسابقات شطرنج شروع بشه و اینبار برم شرکت کنم :)

من همیشه مُهره مشکی رو ، بر سفید ترجیح دادم و میدم :) 
مهره سفید خطای دید برام میاره  برای همین مشکی رو ترجیح دادم :)
هر وقت مهره ام مشکی بوده مطمئنم بازی رو میبرم حتی گاهاً بازی باخته رو :)
مشاوره خانواده اهواز
مشاوره خانواده اهواز: امروزه به دلایل مختلف و مشغله‌های روحی و روانی بسیاری که در خانواده‌ها دیده می‌شود؛ نیاز به یک مشاور همواره احساس خواهد شد. مشاوره خانواده در واقع کسی است که به بررسی و ارزیابی تک‌تک اعضای خانواده می پردازد تا بتواند آنها را در نقش و مسئولیتی که بر عهده شان قرار دارد، موفق تر کند. با توجه به شرایط امروزی و موارد روزمره ای که در زندگی هر شخص وجود دارد؛ مشاور خانواده گاهاً به عنوان یک عضو از خانه تل
 دردسر جدید این هفته من :
این هفته علی مهمون ماست بخاطر شرایطی که داره حالا به هر حال یه هفته مهمون ماست 
سوالی که اینجا دارم  اینکه تا جاییکه امکان داره انواع بازی های پسرانه رو به من بگین‌ که این
هفته با علی کوچولو (۹ سالشه) بازی کنم‌ .
دوم غذاهای کودکان اگر میشناسین بازم بهم بگین‌ ممنون میشم .
علی هر غذایی نمیخوره و اینکه نمیدونم چی دوست داره چی نداره؟ متاسفانه به منم نمیگه:|

+   
داداشم این هفته سرکاره . 
مامانش هم بیخیال بیشترتون میدونین
مشاور خانواده اهواز
مشاور خانواده اهواز: کاملاً واضح و روشن است که سالم بودن جامعه رابطه مستقیمی با خانواده سالم دارد. با توجه به شرایط دشوار امروزی و فشارهای روحی و روانی موجود در زندگی انسجام موجود در خانواده تحت تاثیر قرار گرفته و گاهاً اثرات مخربی بر روابط میان افراد خواهد داشت. هنگامی که افراد موجود در خانواده روابطی درست و سالم با یکدیگر را داشته باشند؛ تاثیراتی همانند رشد صحیح فرزندان و شکل گیری شخصیت محکم و کامل آنها را به همراه خو
مشاوره زناشویی بم آدرس شماره تلفن

مشاوره زناشویی بم آدرس شماره تلفن: با توجه به پیشرفت تکنولوژی، افراد و فرهنگ ها نیز پیشرفت نموده اند. بدین معنا که بسیاری از موارد و مسائلی که در گذشته یک عیب محسوب می‌شد. الان به عنوان یک روش کاربردی محسوب می گردد. به عنوان مثال بر حسب عقاید گذشتگان، کسی که مشکل روانی داشته باشند؛ به مشاور و روانشناس مراجعه خواهد کرد. اما امروزه دیگر این عقیده حذف گردیده است. مشاوره در زمینه های متفاوت انجام می گردد و یکی
متانول که به متیل‌الکل، الکل چوب یا نفت چوب نیز معروف است، ماده‌ای شیمیایی با فرمول CH3OH است. نام الکل چوب از آن‌جا می‌آید که اولین بار متانول از تقطیر چوب به دست آمد، ولی امروزه متانول به طور مستقیم از فرایند صنعتی کاتالیستی از کربن مونوکسید، کربن‌دی‌اکسید و هیدروژن به دست می‌آید. متانول ساده‌ترین الکل است و مایعی سبک، فرار، بی‌رنگ و اشتعال‌پذیر است و بویی مشخص شبیه بوی اتانول دارد که بویی شیرین و الکلی است. متانول مایعی قطبی است که
وقتی بحث از فروش محصولات و عرضه خدمات به مشتریان به میان بیاید، اولین چیزی که به ذهن خیلی از ماها خطور خواهد کرد این است که باید به دنبال نیاز مشتریان بود و محصولات را بر طبق نیاز مشتری برای عرضه آن مهیا کرد. هرچند این مسئله یکی از ملزومات هر فعالیت تجاریست اما می شود با ترفندهایی در مشتریان خود این احساس نیاز به خدمات را ایجاد کرد.اگر شما از آن دسته از افراد هستید که یکی از فعالیت های سرگرم کننده شما رفتن به بازار و گشتن مغازه های مختلف و متنو
پرندگان شکاری و رهایی فانتزی یک هارلی کویین تنها می تواند ادعا بهتر بودن از هم گونه خودش یعنی جوخه انتحار را داشته باشد. بسیاری از فیلم ها شما را می خنداند، اما یک کمدی خوب بیش از این خنداندن ساده است. آن کمدی خوب است که داستانی دارد که می توانید آن را دنبال کنید و شخصیت هایی که می خواهید به آنها اهمیت دهید. اگر فیلمی کمدی اکشن بود، باید به مبارزات اکشن و پاورقی های رفاقتی بین شخصیت ها نیز توجه داشته باشید. فیلم جوخه انتحار شخصیت های جالب و گاه
ضحاک دو تا مار روی شونه هاش داشت که مغز آدما رو می داد بخورن، که اگه نمی خوردن، ضحاک رو سرویس می کردن!من از وقتی که شروع کردم به خوندن و نوشتن، دقیقاً حس می کنم ضحاک‌ام! منتهی با این تفاوت که مارهای ضحاک روی دوشش‌ بودن، مارهای من توی مغزم.ضحاک به مارهاش مغز آدم می داد، من کلمه! فرقی هم نمی کنه چی باشه، داستان کوتاه، رمان، شعر، نمایش نامه، روزنامه، مجله، فیلمنامه، و حتی گاهاً فیلم و سریال رو می ریزم توو تابع (x)f و ازش کلمه می گیرم!کتابایی که خیلی
کابل قدرت
کابل‌های مفتولی به کابل هایی گفته می شود که یک یا چند رشته مفتول با انعطاف پذیری پایین در کنار هم قرار گرفته اند. معمولاً مقاومت این نوع از کابل قدرت در درجه دمای ثابت مقداری کمتر از کابل های افشان بوده و استحکام مکانیکی آن ها در برابر خوردگی بیشتر می باشد و به همین دلیل در مسافت های طولانی تر به کار می روند.
به دلیل تک رشته بودن، احتمال اتصال بدنه در مدارات در این نوع کابل ها کمتر می باشد. این کابل ها گاهاً به نام های کابل سخت یا کاب
سلام
گاهاً دیدم دخترها میگن از پسری که مهریه رو میده بترسید، یعنی اگه دخترها بگن مثلا ما ۱۰۰ سکه میخوایم، حالا رقمش رو کاری ندارم، و پسر بگه من اعتقاد دارم مهریه رو باید داد (با فرض اینکه میتونه بده)، بازم دخترها میترسن و میگن پس حتما دنبال اینه که تا یه چی شد طلاق بده یا هوو بیاره و خلاصه پشتیبان خوبی نیست!
من روایت دینی ام دیدم که گفته مرد اگر مهریه قبول کنه با خیال اینکه پرداخت نکنه، مورد لعن فرشتگان قرار میگیره، و بعدش عده ای میگن هم مهری
مردم باید بدانند که نیاز همگانی برای ماسک وجود ندارد و در صورت نیاز نیز ماسک معمولی کفایت می کند. این توصیه سازمان بهداشت جهانی هم هست اما متاسفانه بی توجهی به این مساله به هجوم مردم برای خرید ماسک و بازار سیاه آن منجر شده است.
این رو در یک سایت خبری دیده بودم. 
امروز هم یکی از دانش‌آموزان می‌گفت: 
-واقعا نمی‌خوان یه فکری به حال آزمون قلمچی ۹ اسفند بکنن؟ اینهمه دانش‌آموز قراره ۴ ساعت بشینیم وَرِ دل هم! 
و دیگری دنباله‌ی حرفش را گرفت: 
-آره. ک
میدانی، من زندگی ام را این طور آغاز کرده بودم. این طور که نه پشت به پشتِ هم، که شانه به شانه راه برویم. دویدن نه، دقیقاً خودِ راه رفتن مد نظرم بود، آرام آرام، پیوسته، گاهی خسته، گاهی شکسته. اینکه شانه به شانه از هر راهی دقیقاً هر راهی عبور کنیم. سخت شد؛ نه؟ کلمات بار معناییِ خاصی به خواسته ها می دهند.
من زندگی را این طور آغاز کرده بودم که هر راهی را با تو شانه به شانه طی کنم. نه تنها، نه فقط راهِ انتخابیِ من و نه فقط راه انتخابیِ تو و نه حتی راهی را

کبک ها از جمله پرنده های کوتاه و قلنبه هستند که گاهاً با دیگر نژاد های اشتباه گرفته می شوند .
کبک های زرشکی بیشتر در دشت ها زندگی می کنند و در قسمت های از زمین که پوشیده از چمن است بیشتر دیده می شود . 
این در حالی است که کبک های پا قرمز بر روی درخت ها ساکن هستند . البته پرنده نام برده بر روی زمین نیز به صورت تکی یا بیشتر اوقات به صورت جفت یا گروهی دیده می شود .
کبک ها بیشتر می دوند به طوری که سر قلنبه آنها به سمت جلو حرکت می دهند . هنگام هیجان آنها ش
گاهی وقتا بی دلیل حالم گرفته میشه و هرکاری می‌کنم نمیتونم خوب بشم، نمیدونم چم میشه و دلیلش چیه و واسه چی اینجوری میشم، فقط میدونم حالم خوب نیست و حوصله هیچی رو ندارم، کاش زود خوب بشم، اینجوری کلافه کنندست برام

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان
گاهی وقتا بی دلیل حالم گرفته میشه و هرکاری می‌کنم نمیتونم خوب بشم، نمیدونم چم میشه و دلیلش چیه و واسه چی اینجوری میشم، فقط میدونم حالم خوب نیست و حوصله هیچی رو ندارم، کاش زود خوب بشم، اینجوری کلافه کنندست برام

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان
در حالت کلی باید بگوییم این منطقه گردشگری در ۲۰ کیلومتری شرقِ دزفول قرار گرفته است و به دلیل فضای خنک و مطبوعی که دارد به دره توبیرون مشهور شده است.
نام گذاری دره  توبیرون
 شاید برایتان سوال پیش بیاید که علت نام گذاری این دره چه می توند باشد! این دره ترکیبی از دو کلمه “تو” و “بیرون” است که واژه تو در گویش محلی های جنوبی به معنای «تب» است و واژه بیرون به معنای «بریدن و از بین بردن» تعبیر می شود. بنابراین می توان نتیجه گرفت که توبیرون مکانی اس
مقدمه کتاب را
آخر کار می نویسند. هدف نویسنده از مقدمه یا پیشگفتار این است که بستر گسترده ای که
متن در آن قرار دارد را معرفی کند. مقدمه به خواننده متن می گوید که متن چگونه شکل
گرفته و چگونه باید آن را خواند. به عبارت دیگر، مقدمه به خواننده می گوید که متن چطور تولید شده و چطور باید آن را مصرف کرد. مقدمه، متن را در
راه رسیدن از فرد (نویسنده) به جمع (خوانندگان) هدایت می کند. مقدمه معمولاً
دستورالعملی برای خواندن متن ارائه می کند تا به این طریق خوانندگ
اجاره انبار کوچک
باتوجه به نوسانات بازار در ایران شاهدیم که گاهاً قیمت خرید املاک تجاری و صنعتی اعم ازمغازه یا کارگاه ، کارخانه ، سوله، اجاره انبار کوچک و… در تهران در طول یک دوره کوتاه مدت افزایش قابل توجهی می یابد و مقدار آن از تناسب یا توازن خاصی برخوردار نبوده و در واقع قابل پیش بینی نمی باشد.  اما به دلیل ارزش بالای واحدهای تجاری امکان رشد لحظه ای  و نوسان چند باره قیمت این بخش کمتر می باشد.
املاک صنعتی هیراد سریعترین راه دسترسی به امل
چقدر آدم‌ها عجیبن. و چقدر گاهی خودخواهی پوچ و بی‌دلیلی دارن. من خودم هم جزء همین آدم‌ها هستم، با همین خصوصیات، ولی سعی کردم آدم‌ها رو بیشتر از چیزهای دیگه دوست داشته باشم، چون زنده‌ان و واقعی‌تر و لایق‌تر برای دوست داشتنم. برای همین اگر چیزی رو حتی خیلی دوستش داشتم، اما کس دیگه‌ای هم از اون خوشش اومده و دوستش داشته و گاهاً بدون در نظر گرفتن این‌که من چقدر اون چیز رو دوست دارم ازم خواسته که به اون بدمش، تسلیم شدم، چون اون آدم رو در اولویت
امشب سجاد یه ویدیوکلیپ از یکی از ترانه های ابراهیم منطفی واسم فرستاد، اینقد صداش غم داشت که یه لحظه دلم واسه غم تنگ شد. یاد بقیه ی آهنگای رامی هم افتادم، خنیاگرِ جنوب. ظرفیتِ گوش کردنِ آهنگاشو ندارم تو این ایام. کلاً کم پیش میاد آهنگ گوش کنم (وقتی خونه ام، وقتی تنها و یه جای دور نیستم)، اینجوری هیچوقت خسته کننده نمیشه. 
داشتم میگفت، دلم واسه غم تنگ شده. واسه عصبانیت و ناامیدی نه! واسه یه نوع ناراحتی. عصبانیت و ناامیدی خیلی مزخرف و نخواستنی ان،
امشب سجاد یه ویدیوکلیپ از یکی از ترانه های ابراهیم منطفی واسم فرستاد، اینقد صداش غم داشت که یه لحظه دلم واسه غم تنگ شد. یاد بقیه ی آهنگای رامی هم افتادم، خنیاگرِ جنوب. ظرفیتِ گوش کردنِ آهنگاشو ندارم تو این ایام. کلاً کم پیش میاد آهنگ گوش کنم (وقتی خونه ام، وقتی تنها و یه جای دور نیستم)، اینجوری هیچوقت خسته کننده نمیشه. 
داشتم میگفت، دلم واسه غم تنگ شده. واسه عصبانیت و ناامیدی نه! واسه یه نوع ناراحتی. عصبانیت و ناامیدی خیلی مزخرف و نخواستنی ان،
گروه علمی پژوهشگران برتر متخصص در زمینه تجزیه و تحلیل آماری و انجام فصل 4 پایان نامه های ارشد و دکترا و تحلیل های انجام شده دارای ویژگی های زیر است:
۱- انجام تمام تحلیل های موجود: یکی از خدماتی که گروه ما ارائه می‌دهد این است که همکاران ما در بخش آمار، تمام تحلیل‌های ممکن را برای شما انجام می‌دهند. یعنی علاوه بر فرضیات و تحلیل‌های مدنظر شما، تمام احتمالات موجود را بررسی و تحلیل‌های دیگری نیز انجام می‌دهند که این امر بخصوص در نگارش مقاله و

اخلاق فقط  تو خوب حرف زدن و بیان کردن خلاصه نمیشه !
بلکه اخلاق تو غیبت نکردن دیگران ، تهمت نزدن به دیگران ، بدگویی نکردن ، 
حسادت نکردن به دیگران و پشت دیگران حرف نزدن 
فضولی نکردن و سرک نکشیدن تو کارای دیگران ؛ یک کلاغ چهل کلاغ نکردن عملی  هم معنی میده !!
شاید بقول بعضی ها من خوب نتونم حرف بزنم و گاهاً خشنم و بداخلاق
 شاید بقول اونا من ادب و اخلاق ندارم !
ولی از خودم  مطمئنم حتی اگر از کسی بدم بیاد و ازش متنفر باشم نمیام پشت سرش بد بگم و ازش انت
چراغ داخلی
چراغ های داخلی امروزه در صنعت برق، روشنایی و چراغ ها بسیار حائز اهمیت می باشند. یکی از دلایل اهمیت این موضوع، مصرف انرژی و زیباسازی شهرها و خانه ها است. چراغ ها بر اساس قابلیت های متفاوت داخلی یا خارجی بودن، روکار یا توکار بودن، خیابانی، صنعتی یا تزئینی بودن و غیره دسته بندی می شوند. در این جا چراغ داخلی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. چراغ داخلی به چراغ هایی گفته می شود که در مجموعه ها و خانه های مسقف استفاده شده و کاربرد آن ها بیشتر
تعمیر ماشین ظرفشویی به زبان ساده
گاها می­بینیم که ماشین­ ظرفشویی ما بنا به دلایل مختلفی کار نمی­کند این موضوع می­تواند به یک کابوس بزرگ برای خانم­ها تبدیل شود و آن­ها را با مشکلات مختلفی روبرو می­سازد. در این بخش به شما آموزش می­دهیم که به چه نحوی می­توانید در منزل نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی خود اقدام نمایید. همان گونه که می­دانید ممکن است این وسیله خانگی ما را با مسائلی همچون عدم کارایی درست، خشک نکردن، آب پر نکردن و … روبرو سازد.
 عدم ب
همانطور که می دانید ژانر روشی است برای دسته بندی مضمون یک اثر هنری؛ فیلم، بازی، داستان و …، هر اثر هنری می تواند دارای یک یا چند نوع ژانر مختص به خود باشد، بیشتر نظریات در باب ژانر ها از مفاهیم نقد ژانر ادبی وام گرفته شده است. هر ژانر به مجموعه‌ی ویژگی‌هایی اشاره دارد که دسته بندی اشکال گوناگون بیان هنری یا محصول فرهنگی را امکان‌پذیر می سازد.در اتاق فرار هم ژانرهای متنوعی وجود دارد که نوع ژانر بر ویژگی های بسیاری در فضای بازی تأثیرگذار است
یا طبیب

امروز زهرا در مورد تست شخصیت شناسی MBTI صحبت میکرد.
دقیقا فاطمه هم توی پستش در مورد همین تست نوشت
رفتم تست و دادم. شخصیتم رو INFJ تشخیص داد... به نظر خودم که تا حدودی درست بود.

+آدم بزرگتر که میشه، یک مقدار تو نوشتن محتاط تر میشه.
چون آثار یه سری نوشته هاش رو میبینه. که چه بحث ها اتفاق افتاده، گاهاً چه سوء تفاهم ها، چه سوء استفاده ها که از یه نوشتن ساده نمیشه!
به خاطر همین، هی دایره مطالبی که آدم روشن و واضح بیانشون میکنه کوچیک تر میشه ....

این کلمه علم یا علمی خیلی گسترده و فراگیر است.
ما علوم مختلفی داریم که هر کدام تعاریف جداگانه ای دارد و مشمول یک طیف و سطح خاصی از دانسته ها (دانش) میشود.مثلا منطق ، فلسفه ، ریاضی ، موسیقی ، طبیعیات و فیزیک... همه اینها علم هستند ولی هم موضوع مشخصی دارند و هم دامنه و محدوده مشخص.لذا در بحث خداشناسی و رابطه آن با علم اول باید مشخص کنیم کدام علم مورد استناد ماست.اما مشاهده میکنیم که گاهاً در نفی و اثبات خدا عنوان "علمی"  به کار برده میشود.امروزه بطو
در پست اینستاگرامم گفتم آسیب پذیری و اختلال زمانی رخ می
دهد که من از خودم فردی ایده آل تصور کنم و به نمایش بگذارم. همه چیز را اوکی
ببینم و به دیگران هم آن را اظهار کنم و بالواقع نقاط ضعف خودم را انکار و یا قبول
نکنم. درست در همین قسمت است که من دچار اختلال خواهم شد.
نه جانم! من در عین حال که فردی با برنامه ریزی دقیق هستم،
اهل نظم و با پشتکار هستم اما یک جاهایی هم هست که برنامه ریزی نداشتم، گاهاً
تنبلی هم کرده ام، گاهی بوده خلاف آنچه می دانستم درست
خشونت در جامعه ابعاد مختلفی دارد. آنچه در این سال‌ها بارها از سوی
پژوهشگران علوم اجتماعی بسیار یاد شده است، و به نوعی در جامعه نیز گسترش
یافته، کاهش آستانه صبر و تحمل مردم ما است. یک تصادف کوچک می‌تواند یک
دعوای تمام عیار را رقم بزند، حتی یک تنه ساده بدون هیچ قصد و غرضی آغاز گر
درگیری لفظی و حتی فیزیکی است. بیشترین بعد این قضیه در جریمه راهنمایی و
رانندگی خود را نشان می‌دهد که نوشتن قبض جریمه توسط افسر راهنمایی و
رانندگی به تنهایی می‌تو
فرآوری سنگ به صورت اسلب
فرآوری سنگ به صورت اسلب یکی از جدید ترین و مقرون به صرفه ترین روش های آماده سازی سنگ می باشد که مزایای بسیار زیادی همچون خرید و بارگیری و حمل و نقل راحت تر، زیبایی و چشم نوازی بیشتر، کاهش میزان پرت و ضایعات و … را به همراه خواهد داشت.موارد استفاده سنگ اسلب روز به روز بیشتر شده و از ورق های بزرگ سنگ در ابعاد ماکزیمم بیشتر استفاده می شود. فرآوری سنگ به صورت اسلب با روش های قدیمی به صورت قله بری متفاوت بوده و به جای دستگاه ت
رشته حسابداری یکی از رشته های پرطرفدار در سرتاسر دنیا می باشد.
دلیل این محبوبیت بازار کار بسیار داغ این رشته می باشد.
بسیار زیاد هستند دانشجویانی که بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه سریعاً جذب می شوند.
در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم.
همانطور که می دانید یکی از مهمترین قسمت های هر تجارت یا کسب و کاری بخش مالی آن محسوب می شود.
در واقع اگر صاحب یک کسب و کار آنالیز و گزارشی شفاف از وضعیت آن کسب و کار نداشته باشد نمی تواند برای تج
بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم
از آشناجانم عزیز بابت دعوت بنده به این چالش ممنون

ما آدم ها همیشه جوری زندگی می کنیم انگار حالا حالاها قراره زندگی کنیم همین افق دید به عمر و سال های پیش رو باعث می شه فقط برنامه های درازمدت که گاهاً تلاشی برای به ثمر رسیدنشون انجام نمی شه بچینیم و وقتی که به آخر جاده زندگی می رسیم و به عقب و قدم های برداشته نگاه می ندازیم، می بینیم چیزی نداریم جز افسوس برای کارهایی که قادر به انجامش بودیم و کوتاهی کردیم.
خیل
هنگامی که PARASITE چند هفته پیش برنده جوایز آکادمی شد، کارگردان بونگ جون هو تلاش کرد تا اَثری را که مارتین اسکورسیزی در عشق او به فیلم و سینما داشت را اعلام کند. این احساسات در طول شب مراسم بارها تکرار شد، زیرا دوربین غالباً از چهره اسکورسیزی در میان جمعیت غافلگیر می شد و با سر و صدایی جالب از زندگی حرفه ای پیرمرد فیلمساز در پشت دوربین خبر می داد. این کارگردان نمادین و بزرگ نه تنها تأثیر مستقیمی در مسیر فیلمساز انگل گذاشته بود، بلکه او همچنین نقش
دختری دانشجوی رشته ی جامعه شناسی است و روسپی گری می کند، تنهاست و کسی برای تنهایی اش پشیزی ارزش قائل نیست، یک حوان کله شق به حساب عاشقش شده اما موجبات رنجشش را فراهم می آورد، و اما یک مشتری عجیب او که پیرمردی است نویسنده و مترجم که اتفاقا او هم تنهاست نه هوس باز.
تمام فیلم بیان کننده ی تنهایی این دختر (فروشنده) و آن پیرمرد (خریدار) است و گاهاً گریزی هم به عشق زده می شود.
شروع فیلم مثل اکثر سکانس های فیلم های عالیجناب کیارستمی خاص است. دختر روسپی
مغزم یک ایالت جداست، یک امپراطوری مستقل و خودکامه !
خودم بارها دیده‌ام که جنگجویانش در سکوت مرگ‌بار اتاق به پیکار با هم برخاسته‌اند و هم را متلاشی کرده‌اند، نبردی آنچنان سخت و طاقت‌فرسا که جنگ گلادیاتور‌ها هم در مقابلش بازیچه‌‌ی احمقانه‌یست؛ قاضی سنگدلی هم دارد که مدام می‌پرسد و حکم‌های عجیب‌گونه می‌دهد، مثلا همین چند روز پیش برای دادی از روی عصبانیت اعصابِ متشنجم را به رگبار بست!
دخترکی تخس، بهانه‌گیر و زودرنج هم‌ گاهی حوالی سل
ویزای تحصیلی کشور آلمان، در واقع اجازه اقامت از کشور آلمان برای دانشجوی پذیرفته شده در دانشگاه معتبر می باشد. با این نوع ویزا برای دانشجو نیازی به دریافت ویزای مجدد و یا تائید شهروندی برای تردد به کشور آلمان نخواهد بود.ویزایی که دانشجو از سفارت آلمان دریافت خواهد کرد ویزای نوع D بوده و داوطلب تا 3 ماه از شروع ویزا فرصت انجام کارهای مربوط به ثبت نام دانشگاه (یا کلاس زبان)، معرفی به اداره شهرداری، افتتاح حساب بانکی و دیگر کارهای لازم برای دریا
از آبشارهای زیبای مرز استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد می‌توان به آبشار مارگون اشاره نمود که از جاده اصلی تا آبشار به‌وسیله جاده هموار و سیمانی چند دقیقه پیاده‌روی لازم است. 
به دلیل آب‌وهوای سرد و کوهستانی منطقه سپیدان، در زمستان قندیل‌های یخی آبشار، صحنه‌های طبیعی زیبایی را تشکیل می‌دهند.
این آبشار 70 متری در هنگام ترکیب با زمینه‌ای از پوشش گیاهی و درختان جنگلی و همچنین وجود توپوگرافی ویژه کوهستانی، چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌سا
علل و انواع کودک آزاری 
کودکان بی آزار ترین و معصوم ترین موجودات بر روی کره خاکی بوده اند که گاهاً در تمامی جوامع نظاره گر بی ملایمت های نسبت به انها بوده ایم که متاسفانه این بی ملایمتی ها و آسیب های وارده ی بی حد و اندازه در مواردی تا حدی پیش رفته که تمامی جنبه های زندگی و آینده یک کودک را دستخوش تغییرات جبران ناپذیر می نماید و از بسیاری نعمت هایی که هر انسانی برای ساختن آیندش مستحقق آن بوده محروم می نماید. وکیل کودک آزاری در اصفهان بیان می ک
مشاور پرورش شترمرغ

جو :جو نیز از خانواده غلات می باشد و حدود 2600 انرژی و 6تا11 % پروتئین دارد . لاشه مرغی که با جو تغذیه شده است بدلیل وجود چربی اشباع (اشباع تر از چربی ذرت)،ذخیره چربی اعماء و احشاء مقداری سفت تر خواهد بود. بتاگلوکان ها عامل محدود کننده تغذیه جو می باشندکه باعث مرطوب شدن بستر می گردند . بنابراین در هنگام استفاده از آن باید آنزیم بتاگلوکاناز را به جیره اضافه کرد .جو را بصورت دانه کامل نباید در ابتدای زندگی مورد تغذیه قرار داد زیرا
واژن و بوهای عجیب و غریب آن

واژن سالم بوی بسیاری چیزهای مختلف می دهد - گل ها یکی از آنها نیستند.
بله ، ما آن تبلیغات تامپون های معطر را هم دیده ایم. و به نظر ما مثل همه آفتابهای گلدار نمونه دیگری از اشتباه گرفتن واژن در جهان است.
فقط یک سفر سریع به داروخانه محلی خود بروید. دیواری مملو از محصولات را پیدا خواهید کرد که نوید آن را به شما می دهند تا از طعم طبیعی بوی شما جلوگیری کنند. مانند douching به طور گسترده ای که توسط جامعه پزشکی به عنوان تعادل طبیع
معمار شهر - بسته به نوع برنامه و وضعیتی که جامعه در آن قرار دارد، برنامه ها ممکن است طبق اساسنامه یا قانون اداری صریحاً مجاز یا مورد نیاز باشند. به عنوان مثال، هر ایالتی/استانی اساسنامه، قانون و مقررات برنامه ریزی خود را دارد که یک قسمت از آن جوامع را وادار به صدور مجوز یا نیاز به تهیه یک برنامه جامع می­­ نماید که در برخی از استان یا شهرها به عنوان برنامه­ های عمومی یا اصلی آن منطقه نامیده می­شوند. مقررات و اساسنامه هر یک مشخص می­کند که چه عنا
مواد لازم جهت تهیه اسپاگتی با سس و گوشت:
1 پیمانه پیاز 1 عدد پیاز 1 قطعه ، 4 قطعه سیر خرد شده ، 4 عدد فلفل حلقه ای سبز خرد شده ، قطعه 1 گوجه فرنگی 1 می توانید سس گوجه فرنگی 1 می توانید رب گوجه فرنگی 2 قاشق چای خوری گوجه فرنگی خشک 2 قاشق مرباخوری خشک ریحان 1 قاشق چایخوری نمک 1/2 قاشق چایخوری سیاه فلفل
طرز تهیه اسپاگتی با سس و گوشت:
گوشت گاو ، پیاز ، سیر و فلفل سبز را در یک قابلمه بزرگ مخلوط کنید. بپزید و هم بزنید تا گوشت قهوه ای شود و سبزیجات حساس شوند. گریس
، یک چیز دیگری هم وجود دارد که این روزها ذهنم را خیلی درگیر کرده.  از این زاویه که نگاهش می‌کنم ، معشوقه بودن، به نسبت تمام شغل هایی که مجبور هستیم در زندگی مان بپذیریم، آسان ترین شغل دنیاست. ( البته تاکیدم بر « از این زاویه» ست چون که از زاویه ی دیگری، مضطرب ترین شغل دنیا هم هست )  منظورم این است که از دانش آموز یا دانشجو بودن ساده تر است، از وکیل شدن ساده تر است، از آگاه بودن ساده تر است، از روشنفکر بودن ساده تر است، و تقریباٌ از همه‌چیز. و بخش
یا مُلَقِّن
( ای آمرزنده)

سلام :))

حس میکنم مدت های دورِ دور هست که ننوشتم!
از 2 آذر تا امروز که 22 آذره

تازگی دارم کتاب « آغازی بر یک پایان» شهید آوینی رو میخونم.
و چقدر این کتاب عالیه. چقدر دیدِ باز و جامع و جالبی داشتند. و چقدر روشنفکر!
ویکی پدیا روشنفکر رو اینجوری تعریف کرده :« صطلاحی است که در اصل به‌معنی تفکیک دو چیز از همدیگر است؛ به همین دلیل، به‌عنوان روح انتقادگرا و ممیز شناخته می‌شود. »
و منظور من از روشنفکر اینه. نه اون اصطلاحی ک
قاره‌ی آسیا. این اولین کلمه‌ای بود که برای شروع این متن در نظرم آمد. همیشه در شروع کردن هر چیزی افتضاح بودم، گاهاً در ادامه و پایان دادنش نیز. الان هم نمیدانم که حتی این روند پایان دادن به زندگی‌ام را هم درست شروع کرده‌ام یا نه؟ و جدا از آن این غیرمنتظره‌های مدام. برای روزهای اخر یک انسان زنده، این خیالپردازی‌ها چیست دیگر؟ این فتنه دیگر تاب آوردنش کار من نیست. سعی میکنم فراموشش کنم. ولی جداً، حالا چه میشود؟ اگر بتوانم روند مورد نظرم را درس
فیلمی بی ضرر و لذت بخش، مناسب برای خانواده!
این ممکن است یک عقیده غیرقابل انکار باشد، اما در واقع من یقین دارم که فشار های اینترنتی پیرامون تغییر ظاهر سونیک باعث شد جف فوولر و پارامونت بر روی سونیک خارپشت دقت بیشتری به نسبت نسخه اولیه انجام دهند، اما از جهتی این اتفاق چیز خوبی هم نیست که با یک تریلر و خواست مردم سازندگان دچار ترس از نتیجه شوند و به طور کلی اثر اولیه را دگرگون کنند. البته این باعث این نشود که فکر کنید من طرح اولیه سونیک را دوست
برخی از فعالیت‌­های بازاریابی سنتی گاهاً می‌­تواند با ابزارهای دیجیتال همراه شوند و اثرگذاری بیشتری داشته باشند. به عنوان مثال در شهر تهران شما روزانه بیش از ۴۰۰۰ سازه تبلیغاتی از قبیل بیلبورد، استرابورد و … می‌­بینید که همگی در حال رقابت با یکدیگر هستند برای جلب نظر و توجه شما.
دیجیتال مارکتینگ از این نوع را می­‌توان در  بیلبورد­های الکترونیکی یافت که زمانی بسیار رایج شده بود.

نوع دیگری از بازاریابی، بازاریابی با سمپلینگ بوده است ک
هارمونیک چیست؟
به زبان ساده اگر جریان یا ولتاژ از فرم سینوسی خارج شود و یا در سیسنوسی کامل نباشد، دچار هارمونیک شده است.
هارمونیک ها با فرکانس های خاصی عمل میکنند که مرتبه ای از فرکانس موج اصلی هستند، به عنوان مثال برای هارمونیک مرتبه ۳ در یک فرکانس برق شهری یعنی ۳ فاز با فرکانس ۵۰ هرتز در نتیجه ۳*۵۰=HZ 150 ما در اینجا هارمونیکی با فرکانس ۱۵۰ هرتز سوار بر موج اصلی داریم.
در تصویر زیر تاثیر هارمونک ها روی شکل موج اصلی که به رنگ قرمز است را مشاهده
مشاوره خانواده در قم

مشاوره خانواده در قم: برای داشتن خانواده ای موفق و حفظ بنیان و اساس آن خانواده باید اعضای تشکیل دهنده فهم و درک متقابل از نیازهای یکدیگر را داشته باشند تا به یک تعادل نسبی دست یابند. مشاوره خانواده نوعی روش درمانی می باشد که به نیازهای افراد در چهارچوب اصول خانواده توجه داشته و سعی در ترکیب این نیازها با یکدیگر خواهد کرد تا تعادل ای که مد نظر است، به وجود آید.
مشاوره خانواده به صورت های مختلفی انجام می پذیرد اما رایج تر
مرکز مشاوره تلفنی

مرکز مشاوره تلفنی: این روزها به دلیل گسترش روز افزون مشکلات در تمامی حوزه ها، امر مشاوره بسیار محبوب و رایج شده است. یک مشاور باتجربه می‌تواند در تمامی زمینه‌ها از جمله خانواده، ازدواج، تحصیل، کار و غیره کمک حال همه افراد در تمامی سنین باشد. گاهاً پیش می آید که با مشکلی روبه رو می شویم و برطرف کردن آن جزء آرزوها و خواسته های ما خواهد بود. در این صورت تنها شخصی که می‌تواند کمکی وافر و مفید داشته باشد؛ یک مشاوره با تجربه و م
مشاوره خانواده رایگان مشهد
مشاوره خانواده رایگان مشهد: امروزه با توجه به سبک های مختلف در زندگی افراد و تنش های موجود شرایطی فراهم شده است که نیاز به مشاور و کسی که حتی گاهاً شنوای سخنان شما باشد؛ بسیار احساس خواهد شد. این روزها مشاوره به روش های مختلفی انجام می پذیرد که یکی از آنها مشاوره خانواده رایگان تلفنی میباشد. در این نوع مشاوره غیر حضوری افراد بدون احساس ترس و خجالت می توانند مشکلات خود را با مشاورین مجرب و با تجربه در میان بگذارند

-چیستی زیبایی
آیا یک گل در نفس خود زیبایی دارد؟ آیا تبسم چمن‌های پیچیده درهم زیبا است؟ آیا زیبایی معادل نیکی است؟ آن‌ گاهی که انسان شاخه‌ای گل را نظاره می‌کند، زیبا می‌نماید امّا برای زنبوران عسل منبع غذایی است. چمن‌زار در هنگام طلوع آفتاب چشم‌نواز است امّا گونه حیوانی دیگر را چاره‌ای جزء تغذیه نیست لذا اشیاء و حضورهای زیبا در نفس خویش زیبا نیستند بلکه زیبایی وابسته به نگاه ناظر است. زیبایی معادل نیکی است از آن جهت که خواستگاه اجتم
مشاوره روانشناسی در قم

مشاوره روانشناسی در قم: در علم روانشناسی بسیاری از موارد و مسائل وجود دارد که نیازمند آن است تا شناخت بهتر و بیشتری از آنها داشته باشیم. یکی از این موارد و زیر شاخه ها مشاوره روانشناسی می باشد. اکثر افراد به زبان عامیانه واژه‌های روانشناس و مشاور را به یک معنا به کار خواهند برد. در صورتی که هر کدام از این واژه ها رشته‌های تحصیلی مجزایی می باشند. یک مشاور هنگامی می‌تواند کمک حال باشد که هنوز مشکل به وجود آمده آنقدرها
روانشناس و مشاور خانواده تبریز
روانشناس و مشاور خانواده تبریز: این روزها مشاور خانواده و کسی که به عنوان یک روانشناس مطمئن در کنار هر شخص باشد؛ بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشد. اکثر زوجینی که به روانشناس خانواده مراجعه می کنند، می خواهند راهی پیدا کنند تا همسرشان نیز مجاب به آمدن به جلسات مشاوره حضوری شود. در این صورت شاید خیلی از حرف ها و شیوه ها کارساز نباشد و به اصطلاح شخص دم به تله ندهد. اما شیوه ای که بسیار موثر و مقرون به صرفه نیز می‌باش
لینک مشاوره خانواده

لینک مشاوره خانواده: گاهاً پیش می آید که در زندگی شخصی خود با مشکلات متعددی روبرو شویم. عموم این مشکلات در برقراری ارتباط با اعضای خانواده است. وقتی در یک خانواده که همه افراد دارای عقاید و طرز فکر یکسانی نمی باشند؛ اختلاف ایجاد شود، بهترین راهکار برخوردی مناسب و واکنشی به جا می باشد تا آن فرد یاد بگیرد با وجود تمامی اختلاف عقاید و نظر ها حفظ احترام یکدیگر مسئله‌ای است که بسیار حائز اهمیت می باشد.
در گذشته به هنگام برخو
به نام تک نوازنده گیتارهستی
محو شده در ابرهای تیره باران‌زا،خیال را به ورودی دری کشاند که با وجودش لبخند 
را به لب‌های خسته اما پرامیدش بازمی‌گرداند. به هیچ‌وجه حاضر نبود در شلوغی 
دنیای بی‌وفا و گاهاً نامرد همان اندک دلخوشی خیال‌انگیزش را به هیولای فراموشی 
بسپارد، و با خیال‌های بی‌پایه‌اش سعی در درک و تحمل زندگی بی‌حاصلش داشت. 
آخر مگر می‌شود بدون خیال هم زنده بود. در خیال‌هایش قدم‌وار نفس می‌کشید که 
به ناگهان با صدای مهی
یا من هو رب کل شیء

کریم کاری بجز جود و کرم نداره
آقام تو مدینه است، ولی حرم نداره....

غریب اونیه که همدم اشک و آهه
دیده که مادرش تو کوچه بی پناهه

حسن سایه اش همیشه رو سر داداشه
حسن نمیشه که تو کربلا نباشه

موکبِ کربلای ما، روی تلِ زینبیه بود. ساختمانی دو طبقه نیمه ساخته که از هر طرف صدای دسته های عزاداری به گوش میرسید و گاهاً میگفتند که سخت خوابشان میگیرد.
راستش ذهن من در مورد خواب، ساده میگیرد و زود خوابم میبرد. با این مسئله اصلاً مشکلی ند
 امروزه اولین موضوع مهمی که در چشم مخاطب برای انتخاب یک هتل دیده می شود، ظاهر و سپس دکوراسیون داخلی هتل است. همین موضوع باعث شده تا در دهه اخیر بیشتر انبوه سازان به سمت ساخت هتل های مدرن پیش روی کرده و هتل داران قدیمی بنای هتل خود را به سبک و سیاق هتل های جدید اروپایی بازسازی کنند.
در این مقاله قصد داریم تا ویژگی های طراحی دکوراسیون هتل داخلی مدرن را برای شما بازگو کنیم و به شما توضیح دهیم که یک هتل با طراحی مدرن و البته پر طرفدار امروزی، با چ
تا یادم میاد سرگردان، به دنبال هدفی میگشتم که به رنج حیاتم مفهوم بده!
خب اگه یه نفر بودم تنها فاصله ی بین من و اهدافم میتونست تنبلی باشه ولی نه، من یک نفر نیستم.
کاملاً مثل اینه که یه شهر آدم در من زندگی میکنه، آدم عاقل، آدم فیلسوف آشفته، آدم هنرمند خلاق، آدم دیوونه ی آن نرمال و هنجارشکنِ دنبال شر، آدم آرامِ شادِ صلح طلب، آدم خشنِ انتقام جویِ عصبانی و متنفر از همه چی، آدم مستقلِ مغرورِ قدرت طلب، آدم لطیف شکننده ی مهربون و ...
شاید این درست به نظ
در یکی
از کتب روش شناسی علمی[1]آمده
است: «کثرت گرایی مانند مارکسیسم به نحو روزافزونی ، کلیسایی گسترده شده است
-منظور وجود دیدگاه های مختلف درون یک نظریه یا پارادایم مانند مارکسیسم می باشد-.
کثرت گرایی هیچ نظریه فراگیری را ارائه نمی کند.» پرواضح است که تعابیر «کلیسای
گسترده» و «عدم وجود نظریه فراگیر» توسط نویسندگان کتاب، در معنای کاملاً منفی به
کار رفته است و اساساً  بیانگر نوعی تشتت
نظری در دو مشرب فکری ِ «مارکسیسم» و «تکثرگرایی» ست. در واقع
حس می‌کنم انگار این بیان دیگه جایی برای من نداره شاید از اولش هم نداشت.
شاید هم زمان مرگ یا به عبارتی تاریخ انقضای علی حق جو فرا رسیده و دیگه حرفی برای گفتن نداره.
ولی کسی هم نیست که به جای اون حرف دیگه ای برای گفتن داشته باشه.
علی حق جو برای برخی اهداف بهترین شخص ممکن بود و هست.
این که دو سال و نیم بیشتره که توی بیان مونده‌ام  یه دلایلی داشت.
هر چند با تغییر و تحول زیاد و افتان و خیزان و اکثراً بی حوصله برای خواندن بقیه وبلاگ ها و رعایت آداب جذب
عوامل موثر در انتخاب شرکت بیمه
زمان مطالعه : 3 دقیقهبرخی عوامل موثر در انتخاب شرکت بیمه ، در ادامه توضیح داده شده است .
ولی باید بدانید که ما کارگزاری بیمه مرکزی هستیم و قطعاً حافظ منافع شما هستیم .
به همین جهت از یک شرکت بیمه که گاهاً ممکن است خدمات خوبی ارائه نکند ، دفاع جانانه نخواهیم کرد !
پس میتوانید با خیال آسوده به ما اطمینان کنید و چندین نرخ به همراه مزایا و معایب هر شرکت را دریافت کنید .
لذا در ادامه ، برخی عناوین گمراه کننده که میتواند
#ده_چیز_که_واقعاً_خوشحالم_میکنه:)
اول از همه بایستی بگم که بدیهیات رو نمی نویسم ؛ یعنی از خداوند ، اهل بیت (ع) ، خانواده و سلامتی و ... نمی نویسم ، با اینکه عمیق ترین خوشحالی هام رو تشکیل می دهند :)
سعی کردم تقریباً به ترتیب بنویسم : 
10) یه آهنگ پاپ که اولین بار شهریور امسال شنیدمش و معمولاً حالم رو خوب می کنه  گزینه ی 10 هست (اسمش رو نمی برم که تبلیغ لهو و لعب نشه ولی اگه خواستید خصوصی بپرسید که معرفی-ش کنم :دی). 
9) قهرمانی پرسپولیس : حقیقتاً من همچنان ا
حدود صد وبلاگ (کمی بیشتر) رو در بیان، عمومی و از این تعداد فقط دو تا رو مخفی (به دلایلی) و حدود هفت وبلاگ رو در بلاگفا دنبال می‌کنم. تمام این وبلاگ‌ها رو به شدّت دوست دارم و جدّی می‌خونم، حتّی اگر کاملاً با نویسنده اون وبلاگ اختلاف نظر داشته باشم و حتّی‌تر اینکه اون نویسنده از من و نوشته‌هام و شخصیت مجازی من خوشش نیاد -پیش اومده که میگم :)- هر کدوم از این وبلاگ‌ها من رو در یک شرایط روحی و شرایط زندگی کمک می‌کنه. یک شرایطی پیش بیاد حتماٌ از تک
#یازده_چیز_که_واقعاً_خوشحالم_میکنه:)
اول از همه بایستی بگم که بدیهیات رو نمی نویسم ؛ یعنی از خداوند ، اهل بیت (ع) ، خانواده و سلامتی و ... نمی نویسم ، با اینکه عمیق ترین خوشحالی هام رو تشکیل می دهند :)
سعی کردم تقریباً به ترتیب بنویسم : 
۱۱) یه آهنگ پاپ که اولین بار شهریور امسال شنیدمش و معمولاً حالم رو خوب می کنه  گزینه ی ۱۱ هست (اسمش رو نمی برم که تبلیغ لهو و لعب نشه ولی اگه خواستید خصوصی بپرسید که معرفی-ش کنم :دی). 
۱۰) قهرمانی پرسپولیس : حقیقتاً من ه
کد : 10203

سایه روشن ؟!
صفحه ای از فساد !!!
اخاذی ۶ میلیون دلاری برای عدم بازنشر خاطرات زناشویی شاه و همسرش در سال ۳۷
فساد و انحرافات فکری در این خاندان به حدی بوده که گاهاً به اخاذی از همدیگر نیز منجر می شد.
در یکی از اسناد ساواک در خصوص باجگیری ۶ میلیون دلاری ثریا همسر مطلقه شاه از وی چنین آمده است:
«کی نژاد نماینده سابق مجلس اظهار داشته
تیمسار سپهبد زاهدی هنگام توقف در ایران گفته … شرکت ایتالیایی نفت مبلغ ۶
میلیون دلار بحساب والا حضرت ثریا تحو
کپسول کرئون و گرانولهای داخل آن را هیچگاه در معرض آفتاب و حرارت قرار ندهید.
از حل کردن محتویات (گرانول های )داخل کپسول کرئون خودداری نمایید.
چگونه می توان به هضم کودکان کمک کرد؟در حال حاضر امکان جایگزینی آنزیمهای پانکراس از طریق داروهای خوراکی وجود دارد. آنها به شکل پودر، گرانول (دانه) یا کپسول می باشند. برای اغلب کودکان استفاده از کپسول ترجیح داده می شود که دارای دانه های کوچک پوشش داری هستند که داخل کپسول قرار دارد. این کپسول در داخل معده ح
سلام در این پست قصد دارم یکی از بهترین مطالبی که تا بحال مطالعه کرده ام را با شما به اشتراک بگذارم پیشنهاد می کنم حتما آن را ببینید.
نحوه محاسبه میلگردهای فونداسیون
بر اساس بند 9-21-2-1-1 از مبحث نهم مقررات ملی ساختمان، در تمامی قطعات بتن آرمه نیرو های کششی یا فشاری موجود در میلگردها در هر مقطع باید به وسیله مهار میلگرد ها در دو سمت آن مقطع به بتن منتقل گردد. مهار میلگرد ها در بتن به یکی از سه روش زیر یا ترکیبی از آن ها امکان پذیر است:
پیوستگی موجود
شب هیژدهمیه که ناکجای عزیزم و احتمالا تا آخرِ همین هفته میمونم.
میتونستم کارامو زود انجام بدمو سه شنبه ی هفته ی پیش برم، ولی دوس نداشتم برم و کارا رو کش دادم.
امروز صبح هوا گرم و آفتابی بود، ظهرم گرم و آفتابی، یهو ابرایی که بودن بارون شدن و کم کم ابرا زیاد شدن و یکی دو ساعت بارون زد. به هوایِ عجیب اینجا عادت کردم دیگه. تعجب نمیکنم از هیچ چیش. حتی تگرگ هم تو این موقع از سال و تو یه روزِ آفتابی مسبوق به سابقه‌ست.
مهدی دیروز رفت و سجادم که قبل تر رفت
کپسول کرئون و گرانولهای داخل آن را هیچگاه در معرض آفتاب و حرارت قرار ندهید.
از حل کردن محتویات (گرانول های )داخل کپسول کرئون خودداری نمایید.
چگونه می توان به هضم کودکان کمک کرد؟در حال حاضر امکان جایگزینی آنزیمهای پانکراس از طریق داروهای خوراکی وجود دارد. آنها به شکل پودر، گرانول (دانه) یا کپسول می باشند. برای اغلب کودکان استفاده از کپسول ترجیح داده می شود که دارای دانه های کوچک پوشش داری هستند که داخل کپسول قرار دارد. این کپسول در داخل معده ح
پایگاه خبری فکر اقتصادی-انقلابی بودن نسخه عبور از مشکلات اقتصادی
امروز حل مشکلات اقتصادی یکی از مهمترین اولویت‌‌های کشور است و بدون تردید
دولت خود را در این زمینه با توجه به حضور حماسی مردم در ۲۲ بهمن و
پشتیبانی آنان از نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسؤول می‌داند.
روح الله مهرجو
آن‌هایی که جنگ تحمیلی را ندیدند، بارها شنیدند که در آن زمان «حزب‌» و
«طیف» معنایی نداشت بلکه تنها یک جریان بر دل‌ها حاکم بود و آن نیز «جریان
انقلابی» بود.
در آن زم
نشانه های گنج
طراحی تومولوس به این صورت است که مزارهایی می باشد که برای پادشاه،خانواده پادشاه، آقایان منطقه و ثروتمندان ساخته شده است.در نزدیکی مناطق مسکونی و روی تپه هایی که از مناطق مسکونی به راحتی قابل رویت باشد ساخته می شدند.طراحی تومولوس اول در روی زمین اتاق قبر ساخته می شود،گاهاً نیز صخره زیر زمین کنده کاری شده و به شکل اتاق در می آید،جسد و اموالش پس از اینکه در این اتاق ها گذاشته شدند،با ابزار مختلفی رویش را می پوشاندند. 
 ساختار طرا
تغییرات تعرفه نسبت به آیین نامه سابق
تغییرات تعرفه نسبت به آیین نامه سابق ، بالاخره پس از سالها و با گذشت بیش از یک دهه اکنون رئیس قوه قضاییه با تصویب آیین نامه جدید
تحول و نقاط مثبتی در نظام حق الوکاله در کشور را ایجاد نموده است.یکی از حسن های آیین نامه جدید، افزایش رقم حق الوکاله به طرز چشمگیری میباشد و باعث می گردد
با توجه به این افزایش حق الوکاله موکل پیروز در دعوا به نسبت قابل توجهی و حتی تمام هزینه بابت حق الوکاله وکیل از محکوم له اخذ کن
حرف ها و حقایقی در درونم وجود دارند که فقط باید آن ها را به پروردگارم و امامم بگویم و نمی توانم - شفاهاً - این کار را بکنم. ولی می توانم بنویسم. و نتیجه می دهد شوق زیادم برای نوشتن. با اینکه هدفم از در این وبلاگ نوشتن، حقیقتا "خوانده شدن" نیست اما در مورد میل بی پایان انسان ها ( و من ) به ابراز وجود و بیان خود، باید به خوانندگان این وبلاگ بگویم که کسی را سرزنش نمی کنم اگر این نوشته ها - که گاهاً چرت محض می شود - را نصفه و نیمه ول کرد و صفحه را بست. بگذری
از آبشارهای زیبای مرز استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد می‌توان به آبشار مارگون اشاره نمود که از جاده اصلی تا آبشار به‌وسیله جاده هموار و سیمانی چند دقیقه پیاده‌روی لازم است. 
به دلیل آب‌وهوای سرد و کوهستانی منطقه سپیدان، در زمستان قندیل‌های یخی آبشار، صحنه‌های طبیعی زیبایی را تشکیل می‌دهند.
این آبشار 70 متری در هنگام ترکیب با زمینه‌ای از پوشش گیاهی و درختان جنگلی و همچنین وجود توپوگرافی ویژه کوهستانی، چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌سا
وب سایت کد ابزار برترین ارائه دهنده کد ها و ابزار های مورد استفاده در سایت ها و وبلاگ
ها میباشد. این وب سایت سعی بر ارائه کد ها و ابزار های کارا در زمینه
زیباسازی و البته کار آمدی سایت شما دارد. تمامی ابزار های طراحی شده به
زبان شیرین فارسی بوده و از گرافیک بسیار بالایی برخوردار است.
عموماً افراد به دنبال ابزار های بهینه با
مصرف بسیار کم از منابع هستند که این مورد بسیار نادر است ، مخصوصاً اگر
در بین ابزار های فارسی به دنبال این مورد باشید مت
پرورش شترمرغ
من همیشه به دنیال
یک راه فرار از سختی و ایجاد درآمد بسیار بالا بودم و همین امر باعث شد تا با
تحقیقاتی که انجام دادم پرورش شتر مرغ را به عنوان یک منبع در آمد با سود بالا در
نظر بگیرم . پیشنهاد می کنم کسانی که قصد انجام این کار را دارند تمامی جنبه های
این کار از جمله هزینه و زمانی باید صرف شود را در نظر داشته باشند . در قدم اول
من یک مکان مناسب در یکی از روستا ها تهیه کردم و با توجه به شرایط لازم برای
پرورش شترمرغ اقدامات لازم را برای من
بهترین عطر زنانههر یکسری از دوره های خیلی بدور تاکنون برای عطرها بطری (شیشه) هایی با طرح ها ، مال ها و مدلهای متعدد پباده سازی و‌ ساخت گردیده اند البته مدام استاندارد یا این که رسمی وجود داشته و دارااست که شرکت های عطرسازی از آن پیروی کرده و خواهند کرد‌‌‌‌‌‌این استاندارد و یا این که ضابطه ، ضابطه تعیین و به کارگیری از رنگ هاست‌‌‌در واقعیت پس از قرائت این شرکت مقاله شما کار کشته خواهید بود بو یک بو را حتی فارغ از استشمام آن و از پشت ویتری
    به سر چهارراه که رسیدم صدای ناله‌اش را می‌شنیدم صدای کلفت مردانه که به طور نامفهوم چیزی می‌گفت جلوتر که رفتم دیدم پسرکی جوان و بلندقد عقب یک وانت نشسته و مدام ناله می‌کند  انگار می‌خواست که کسی او را پایین بیاورد او وحشت‌زده نشسته بود و میله دیواره‌  وانت را محکم چسبیده بود محاسنش تازه جوانه زده بود و صورت زرد لاغرش را  لاغرتر نشان می‌داد از کنارش گذشتم و همین‌جور که از او دور می‌شدم  دیگر صدایش کمتر و کمتر به گوش می‌رسید همین‌جو

طرح توجیهی تولید سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی
شامل 17 صفحه قالب word
مشخصات فایل

تعداد صفحات
17

حجم
32 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
طرح های توجیهی

توضیحات کامل
مقدمه:
    گردش نقدینگی سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در جهان سالانه بالغ بر 600 میلیارد دلار می باشد و در این میان بخش عمده ای از آن سهم اشغالگر قدس است.
    اسرائیل علیرغم وسعت کم و نداشتن منابع سنگ های قیمتی با ارزش از نظر تجارت جهانی نقش عمده ای را ایفا می نماید و این امر صرفاً با فع
عاشّیق‌ها، بدیهه‌سرایان خنیاگرِ ساز به‌دست آذربایجانی هستند که خود می‌سازند، خود می‌نوازند، خود می‌سرایند و خود از بر می‌خوانند. ریشۀ آنان را "گوسان" های دوران اشکانی دانسته‌اند که در آن زمان علاوه بر ساز و آواز، به دوره‌گردی در شهرها و روستاها و حضور بر سر بالین بیماران مبادرت ورزیده و می‌توان گفت به نوعی معتقد به موسیقی‌درمانی بوده و در این زمینه به فعّالیت می‌پرداختند. گوسان‌ها به نوبۀ خود، الگوبرداری جدیدتری از "شامان / شمن" ه
پلوس خودرو چیست؟
برای اینکه یک خودرو حرکت کند نیاز به یک منبع تغذیه همانند باتری و یا موتوری که به وسیله‌ بنزین، گازوئیل و گاز کار می‌کند، دارد. تا بتواند گشتاور لازم را به وجود آورد، حال این نیروی گشتاور بایستی به طریقی کنترل شده جهت حرکت آرام و تند شتاب گیری به چرخ‌های خودرو منتقل می‌شود.
جهت حصول این موضوع ابتدا گشتاور ایجاد شده توسط موتور از طریق سیستم کلاچ که مجموعه دیسک صفحه و بلبرینگ کلاچ را شامل می‌شود (در خودرو های محور جلو) به جع
سنگ اسلب اصفهان

فرآوری به صورت سنگ اسلب یکی از جدید ترین و مقرون به صرفه ترین روش های آماده سازی سنگ می باشد که مزایای بسیار زیادی همچون خرید و بارگیری و حمل و نقل راحت تر، زیبایی و چشم نوازی بیشتر، کاهش میزان پرت و ضایعات و … را به همراه خواهد داشت. 
موارد استفاده سنگ اسلب روز به روز بیشتر شده و از ورق های بزرگ سنگ در ابعاد ماکزیمم بیشتر استفاده می شود. فرآوری سنگ به صورت اسلب با روش های قدیمی به صورت قله بری متفاوت بوده و به جای دستگاه تک
قسمت اول را بخوان قسمت پانزدهم
طولی نکشید که ماشین صاحب هتل را که مرد میانسالی بود دید.
این اولین ماشینی بود که آن وقت صبح روی برفها حرکت می کرد
و اثر لاستیکهایش را پشت سرش به جا می گذاشت .
ماشین جلو درب ورودی ساختمان هتل توقف کرد
وکیان در کمال تعجب باران را دید
که در حالیکه کلاه قهوه ای سوخته وکت چرم کوتاهی روی مانتویش به تن کرده بود دوان دوان زیر برف از هتل خارج شد .
ماشین را از قسمت جلو آن دور زد و در حالیکه سعی می کرد
روی برفها سرنخورد سوا
– ترفیع سبز
به معنای انتقال اطلاعات زیست محیطی واقعی به مصرف کنندگانی است که با فعالیت های شرکت در ارتباط اند. (کاردان زیرک،1391،ص36)
اهداف آگاهی های تبلیغاتی سبز، تحت تأثیر قرار دادن رفتار خرید مصرف کنندگان از طریق تشویق آنها به خرید محصولاتی است که به محیط زیست صدمه نمی زند و همچنین هدایت آنها در جهت توجه به نتایج مثبت رفتار خریدشان، هم برای خودشان و هم برای محیط زیست است.( عالی پور، 1392،ص43)
به اعتقاد پولونسکی[1]، یک تبلیغ محیط زیست دوستانه شام
عاشّیق‌ها، بدیهه‌سرایان خنیاگرِ ساز به‌دست آذربایجانی هستند که خود می‌سازند، خود می‌نوازند، خود می‌سرایند و خود
از بر می‌خوانند. ریشۀ آنان را "گوسان" های دوران اشکانی دانسته‌اند که
در آن زمان علاوه بر ساز و آواز، به دوره‌گردی در شهرها و روستاها و حضور بر سر
بالین بیماران مبادرت ورزیده و می‌توان گفت به نوعی معتقد به موسیقی‌درمانی بوده و
در این زمینه به فعّالیت می‌پرداختند. گوسان‌ها به نوبۀ خود، الگوبرداری جدیدتری
از "شامان / شمن" ها
سیم کروم نیکل  چیست؟
سیم کروم نیکل از یک آلیاژ غیر مغناطیسی تشکیل شده است که در درجه اول از نیکل ، کروم و آهن تشکیل شده است. سیم کروم نیکل با مقاومت بالا و مقاومت در برابر اکسیداسیون خوب مشخص می شود. سیم کروم نیکل نیز بعد از استفاده از قابلیت انعطاف پذیری خوب و قابلیت جوشکاری عالی برخوردار است.
عددی که پس از نوع سیم کروم نیکل حاصل می شود ، نشان دهنده درصد نیکل در آلیاژ است. به عنوان مثال ، "نیکروم 60" تقریباً 60٪ نیکل در ترکیب خود دارد.
برنامه های
ریموت درب پارکینگ چیست؟

ریموت درب پارکینگ چیست؟|کیانسل

با توجه به پیشرفت بشر در همه ی زمینه ها و راحت تر شدن فعالیت های روزمره، ریموتدرب پارکینگ هم می تواند به روند آسان تر شدن فعالیت انسان کمک بسزایی کند.
همان طور که به خوبی می دانید قبلا برای باز و بسته شدن درب حتما لازم بود نیروی زیادی برای حرکت دادن وارد شود اما امروزه ریموت های موجود در بازار با کنترل دست بشر کار سخت و دشوار انسان را با فشار دادن چند کلیک انجام می دهد و این کنترل بسته ب
ثبت برند در تهران چگونه است؟
در واقع ثبت برند در تهران با دیگر نقاط ایران هیچ تفاوتی ندارد و اینکه ما در این مقاله سعی نموده ایم مراحل ثبت برند و ثبت علامت تجاری در تهران را خدمت شما بزرگواران توضیح دهیم به دلیل همین نکته مهم است که اگر شما با چگونگی ثبت برند در تهران آشنا شوید، در واقع با نحوه ثبت برند در تمام آیران آشنا می شوید.
تصور نمایید که مدّت زیادی است با نام و یا نشان تجاری خاصی به فعالیت می‌ پردازید و به دلیل عملکرد خوبی که در بخش باز
روش بهبود رتبه در آزمون قلمچی
چگونه می توانم رتبه خود را بهبود بخشم
راه های بهبود رتبه در آزمون آزمایشی
روش بهبود رتبه در آزمون قلمچیبرخی از داوطلبان کنکور هستند که با وجود آن که میزان مطالعه آنها مطلوب است و مشکلی در این زمینه ندارند ولی به هنگام شرکت در آزمون های قلمچی به رتبه ای که برآورد کرده اند دست نمی یابند و همین مسئله ممکن است که در روحیه آنها بسیار تأثیر بدی داشته باشد. اما به چه صورت می توان با این مشکل برخورد کرد و درصدد حل آن بود.
ثبت برند در تهران چگونه است؟
در واقع ثبت برند در تهران با دیگر نقاط ایران هیچ تفاوتی ندارد و اینکه ما در این مقاله سعی نموده ایم مراحل ثبت برند و ثبت علامت تجاری در تهران را خدمت شما بزرگواران توضیح دهیم به دلیل همین نکته مهم است که اگر شما با چگونگی ثبت برند در تهران آشنا شوید، در واقع با نحوه ثبت برند در تمام آیران آشنا می شوید.

تصور نمایید که مدّت زیادی است با نام و یا نشان تجاری خاصی به فعالیت می‌ پردازید و به دلیل عملکرد خوبی که در بخش با
تعریف تدلیس و انواع آن[1]
تعریف تدلیس: دست یا زیدن به اعمالی که موجب فریب طرف معامله و در نتیجه ضرر مالی او باشد را تدلیس می نامند. به بیان دیگر تدلیس به معنای فریب دادن و یا پنهان کردن واقع است، پس هرگاه فروشنده ای برای فریفتن خریدار وضعی موهوم را به کالای خود نسبت دهد یا عیبی که در آن است را بپوشاند می گویند در معامله تدلیس کرده است. بدین گونه که در هر نوع تدلیس نوعی تقلب وجود دارد و شخص نیرنگ باز بی اعتنا به شرافت شخصی و درستکاری متعارف از اعت
سیم المنت و کاربردهای آن:
در داخل یک عنصر گرمایش معمولی تقریباً مانند لامپ که سیم پیچ است، سیم المنت است که باعث می شود هنگام جریان الکتریکی از طریق سیم مقاومت کند ، گرما را خاموش می کند و در نتیجه باعث گرم شدن عنصر می شود. سپس سیم المنت انرژی الکتریکی را که از طریق آن عبور می کند از طریق فرآیند گرمایش مقاومتی به گرما تبدیل می کند.

سیم المنت معمولاً از نیکل یا آهن ساخته شده است. سیم المنت مبتنی بر نیکل معمولاً ترکیبی از فلزات برای ساختن نیکرو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها